Ansatte ved senteret

Vi er tverrfaglig sammensatt av leger, medisinsk genetiker, spesialsykepleiere, psykologer, pedagog, sosionomer, bioingeniør, fysioterapeuter, ernæringsfysiologer m.fl. som gir råd om alle typer spørsmål knyttet til en av våre diagnoser.
(Listen er ikke fullstendig.)

 

Olve Moldestad

Stilling: Senterleder, Phd
Telefon: 23 07 53 36
E-post: olvmol@ous-hf.no 
 

Birgitte Bjerkely

Stilling: Assisterende senterleder, spesialsykepleier
Telefon: 23 07 53 53
E-post: birgitte.bjerkely@oslo-universitetssykehus.no

Line Merete Mediå

Stilling: Rådgiver, sykepleier, teamkoordinator
Telefon: 23 07 53 31
E-post: line.merete.media@oslo-universitetssykehus.no

Diagnoseteam 1

Jeanette Ullmann Miller

Stilling: Rådgiver, fysioterapeut, teamkoordinator
Telefon: 23 07 53 54
E-post: jeanette.ullmann.miller@oslo-universitetssykehus.no

Diagnoseteam 2

Synne Heivang

Stilling: Kursrådgiver, pedagog
Telefon: 23 07 53 41
E-post: synne.heivang@oslo-universitetssykehus.no

Kurs- og infoteam

Kristin J Billaud Feragen

Stilling: Forskningskoordinator, Phd
Telefon: 23 07 53 42
E-post: krifer@ous-hf.no

FoU-team (Forskning og utvikling)


Mona Stenrud

Stilling: Kontorleder, teamkoordinator
Telefon: 23 07 53 38
E-post: mona.stenrud@oslo-universitetssykehus.no

Kontorteam

Charlotte von der Lippe

Stilling: Rådgiver, overlege, spesialist i medisinsk genetikk, Phd-kand.
Telefon: 23 07 53 55
E-post: uxhelc@oslo-universitetssykehus.no

FoU-team

Heidi Glosli

Stilling: Overlege, barnelege, Phd
Telefon: 23 07 45 93
E-post: hglosli@ous-hf.no


Anne Undrum

Stilling: Rådgiver, spesialsykepleier
Telefon: 23 07 53 46
E-post: anne.undrum@oslo-universitetssykehus.no

Diagnoseteam 1

Kristin Iversen

Stilling: Rådgiver, sykepleier, sosiolog
Telefon: 23 07 53 56
E-post: kristin.iversen@oslo-universitetssykehus.no

Diagnoseteam 2 og Utviklingsenheten


Gunvor A. Ruud

Stilling: Rådgiver, bioingeniør
Telefon: 23 07 53 59
E-post: gunvor.aslaksen.ruud@oslo-universitetssykehus.no

Diagnoseteam 2


Lajla Schulz

Stilling: Rådgiver, sosionom
Telefon: 23 07 56 51
E-post: lajla.schulz@oslo-universitetssykehus.no

Diagnoseteam 1
 

Elisabeth Daae

Stilling: Rådgiver, master i pedagogisk psykologi
Telefon: 23 07 53 43
E-post: elisabeth.daae@oslo-universitetssykehus.no

FoU-team og Utviklingsenheten.

 

Ingrid Wiig

Stilling: Rådgiver, teamkoordinator UE, klinisk ernæringsfysiolog
Telefon: 23 07 53 48
E-post: ingrid.wiig@oslo-universitetssykehus.no

FoU-team og Utviklingsenheten


Mona Iren Hansen

Stilling: Sekretær
Telefon: 23 07 53 40 (Sentralbord)
E-post: mona.iren.hansen@oslo-universitetssykehus.no
Kontorteam


Marie Berdal

Stilling: Sekretær
Telefon: 23 07 53 44
E-post: Marie.Berdal@ous-hf.no

Kontorteam


Siri Grønhaug

Stilling: Rådgiver, sykepleier
Telefon: 23 07 53 35
E-post: siri.gronhaug@oslo-universitetssykehus.no
Diagnoseteam 2
 

Olga Solberg

Stilling: Rådgiver, sosionom
Telefon: 23 07 53 47
E-post: olga.solberg@oslo-universitetssykehus.no

Diagnoseteam 2
 

Henrik Wigestrand

Stilling: Kommunikasjonsrådgiver, Cand philol
Telefon: 926 87 999
E-post: henwig@ous-hf.no

Kurs- og infoteam


Fant du det du lette etter?