Norsk senter for cystisk fibrose: Ansatte

NSCF er tverrfaglig sammensatt av fagpersoner innen medisin, helse- og sosialfag. Kontaktopplysninger til alle ansatte finner du under.

Vi kan ikke motta personsensitive opplysninger på e-post. Personer med en av våre diagnoser kan bruke vår e-post adresse i www.minjournal.no for trygg og sikker kommunikasjon med oss. 

   
Olav-Trond Storrøsten
Stilling: Seksjonsleder NSCF
Telefon: 23 01 57 46 

Egil Bakkeheim
Stilling: Overlege
Telefon: 23 01 76 82
E-post: egil.bakkeheim@ous-hf.no

Pål Leyell Finstad
Stilling: Seksjonsoverlege
Telefon: 23 01 59 62
E-post: pal.leyell.finstad@ous-hf.no

Audun Os
Stilling: Overlege
Telefon: 23 01 55 90
E-post: auduos@ous-hf.no

Anita Senstad Wathne
Stilling: Overlege
Telefon: 23 01 76 85
E-post: uxseni@ous-hf.no

Sandra Gursli
Stilling: Avdelingsledende fysioterapeut
Telefon: 23 01 57 51
E-post: gail.sandra.gursli@ous-hf.no

Helga Alderslyst
Stilling: Spesialfysioterapeut
Telefon: 23 01 56 02
E-post: helga.alderslyst@ous-hf.no

Inger Elisabeth Moen
Stilling: Klinisk ernæringsfysiolog
Telefon: 22 11 79 77
E-post: inger.elisabeth.moen@ous-hf.no

Birthe Christensen
Stilling: Sosialfaglig rådgiver
Telefon: 22 11 76 84
E-post: birthe.christensen@ous-hf.no

Sofia Backman
Stilling: sykepleier
Telefon: 22 11 91 06
E-post: sofia.backman@ous-hf.no

Ellen Julie Hunstad
Stilling: Klinisk sykepleierspesialist
Telefon: 22 11 79 75
E-post: ellen.julie.hunstad@ous-hf.no

Berit Jahren Skraastad
Stilling: Ledende spesialsykepleier
Telefon: 22 11 76 92
E-post: berit.skraastad@ous-hf.no

Jorunn Homme
Stilling: Klinisk sykepleierspesialist
Telefon: 22 11 91 06
E-post:jorunn.homme@ous-hf.no

Benedicte Berg Akselsen
Stilling: Sykepleier
Telefon: 22 11 91 06
E-post: benedicte.berg.akselsen@ous-hf.no

Ulla-Britt Pedersen
Stilling: Konsulent, administrasjon
Telefon: 23 01 55 90