Ansatte ved Senter for sjeldne diagnoser

Vi er tverrfaglig sammensatt av leger, medisinsk genetikere, spesialsykepleiere, psykologer, pedagog, sosionomer, bioingeniør, fysioterapeuter, ernæringsfysiologer m.fl. som gir råd om alle typer spørsmål knyttet til en av våre diagnoser.

Marie Berdal: Helsesekretær

marie.berdal@ous-hf.no

  


 


 
 

Birgitte Bjerkely: Assisterende senterleder, spesialsykepleier

Telefon: 23 07 53 53
E-post: birgitte.bjerkely@oslo-universitetssykehus.no


 

Elisabeth Daae: Rådgiver, master i pedagogisk psykologi

Telefon: 23 07 53 43
E-post: elisabeth.daae@oslo-universitetssykehus.no

 


 

Hans Christian Erichsen: Rådgiver, overlege, ph.d.

haeric@ous-hf.no


 

Kristin J Billaud Feragen: Forskningskoordinator, ph.d.    

Telefon: 23 07 53 42
E-post: krifer@ous-hf.no

FoU-team (Forskning og utvikling)


 

Heidi Glosli:  Overlege, barnelege, ph.d.   

Telefon: 23 07 45 93
E-post: hglosli@ous-hf.no    

 

Siri Grønhaug: Rådgiver, sykepleier

siri.gronhaug@oslo-universitetssykehus.no


 Siri Grønhaug - foto

Siri Hagen Kjølaas: Stipendiat

hagsir@ous-hf.no


 

Ane Halbrendt: Rådgiver, sykepleier

uxhnea@ous-hf.no


 

Merete Halvorsen: Rådgiver, sykepleier

merhal@ous-hf.no


 

Mona Iren Hansen: Sekretær 


Telefon: 23 07 53 40 (Sentralbord)
E-post: mona.iren.hansen@oslo-universitetssykehus.no    

 

 


 

Synne Heivang : Kursrådgiver, pedagog

   
Telefon: 23 07 53 41
E-post: synne.heivang@oslo-universitetssykehus.no

Kurs- og infoteam

Synne Hole: Rådgiver, sykepleier

shole@ous-hf.no

 

Ane Moe Holme: Lege, ph.d.

sbhmoa@ous-hf.no

Tlf: 23075348

 

Kristin Iversen: Rådgiver, sykepleier, sosiolog    

Telefon: 23 07 53 56
E-post: kristin.iversen@oslo-universitetssykehus.no


 

Sonia Khalid: Rådgiver, tannlege 

sonik@ous-hf.no

 

Kristin Rosnes Holte: Kommunikasjonsrådgiver

krrhol@ous-hf.no

 

 

Johanna Kling: Post doc, ph.d., engasjement for Ung Face IT

johkli@ous-hf.no

telefonnr for prosjekt Ung Face IT-deltakere: 46 82 38 41


 

Charlotte von der Lippe: Rådgiver, overlege, ph.d., spesialist i medisinsk genetikk

Telefon: 23 07 53 55
E-post: uxhelc@oslo-universitetssykehus.no

Se Charlotte von der Lippes publikasjoner i CRIstin

Line Merete Mediå: Rådgiver, sykepleier

Telefon: 23 07 53 31
E-post: line.merete.media@oslo-universitetssykehus.no

Moa Millgård: Rådgiver, logoped

moamil@ous-hf.no

 

Jeanette Ullmann Miller: Rådgiver, fysioterapeut

Telefon: 23 07 53 54
E-post: jeanette.ullmann.miller@oslo-universitetssykehus.no

foto av  Jeanette Ullmann Miller 

  

Olve Moldestad: Senterleder, ph.d.  

Telefon: 23 07 53 36
E-post: olvmol@ous-hf.no 
 

Anita Myhre: Psykolog

myanit@ous-hf.no

 

Gunvor A. Ruud: Rådgiver, bioingeniør

Telefon: 23 07 53 59
E-post: gunvor.aslaksen.ruud@oslo-universitetssykehus.no

    Foto av Gunvor A. Ruud

Solrun Sigurdardottir: Psyolog, ph.d.

sosigu@ous-hf.no


 Foto av Solrun Sigurdardottir:

Kaja Konstanse Skjefstad: Rådgiver, lege, ph.d.

kakskj@ous-hf.no


 Foto av Kaja Konstanse Skjefstad

Olga Solberg: Rådgiver, sosionom


Telefon: 23 07 53 47
E-post: olga.solberg@oslo-universitetssykehus.no


 


 

Mona Stenrud:  Kontorleder   

Telefon: 23 07 53 38
E-post: mona.stenrud@oslo-universitetssykehus.no

Kontorteam


 

Anne Undrum: Rådgiver, spesialsykepleier    

Telefon: 23 07 53 46
E-post: anne.undrum@oslo-universitetssykehus.no


 

Mina Susanne Weedon-Fekjær: Rådgiver, klinisk ernæringsfysiolog, ph.d.

minwee@ous-hf.no


 Foto av Mina Susanne Weedon-Fekjær

Deniz Zelihić: Stipendiat

denzel@ous-hf.no


 foto av Deniz Zelihić

 
Til SSDs forside

Fant du det du lette etter?