HELSENORGE

Teamene i Helse Sør-Øst

Det er etablert palliative team ved alle barne- og ungdomsavdelinger i Helse Sør-Øst.

​Teamene samarbeider med kommunale tjenester i sitt område.

Her finner du kontaktinformasjon til koordinatorene for teamene på hver barne- og ungdomsavdeling:

Oslo universitetssykehus:

​Felles e-post - palbu@ous-hf.no

Anne-Birgitte Wedum - awedum@ous-hf.no​

Sykehuset Innlandet, Lillehammer: 

Helene Eng Stangvik - Helene.Eng.Stangvik@sykehuset-innlandet.no

Sykehuset Innlandet, Elverum: 

Line Kathrine Lund - line.kathrine.lund@sykehuset-innlandet.no

Akershus universitetssykehus (Ahus), Lørenskog: 

Felles e-post - palbu@ahus.no
Beate Farstad - beate.farstad@ahus.no​

Sykehuset Telemark, Skien: 

Tove Wengaard - tovwen@sthf.no

Sørlandet sykehus, Arendal: 

Guro Elisabeth Skjelbred-Lahn - guro.elisabeth.skjelbred-lahn@sshf.no

Sørlandet sykehus, Kristiansand: 

Kirsten Flaa Agerbo - kirsten.flaa.agerbo@sshf.no 

Vestre Viken HF, Drammen: 

Susanne Henning - susanne.henning@vestreviken.no

Sykehuset Vestfold, Tønsberg: 

​Ann Helen Reierstad - ann.helen.reierstad@siv.no

Heidi Bjørnsen - heidi.bjornsen@siv.no​

Sykehuset Østfold, Kalnes: 

 Ingvild Sørlie - isoerl@so-hf.no​

Fant du det du lette etter?